Drogerie-kosmetika PDF Tisk Email

Jestliže u nás budete zrovna nakupovat papírové kapesníčky,  ubrousky nebo toaletní papír, možná si vzpomenete, že Vám doma nebo v kanceláři chybí mýdlo, šampon, sprchový gel nebo prostředek na mytí nádobí, na čištění koupelny či kuchyně, mycí houbička nebo prášek na praní. To vše si zde můžete nakoupit. Ale nejen to, z drogistického sortimentu jsou tu třeba svíčky, aromatické sáčky nebo osvěžovače vzduchu.

Zvláštní kategorii v naší nabídce tvoří jedinečné kosmetické přípravky vyráběné na bázi čistého přírodního růžového oleje. Na mimořádnost tohoto produktu se možná trochu pozapomnělo, ale jeho výjimečné účinky byly známy už ve starověku. Podrobný chemický rozbor a následné testy ukázaly, že růžový olej obsahuje zhruba 300 prvků, které mají blahodárný vliv na lidský organismus. Protože je zároveň i vynikajícím přírodním konzervantem, je nenahraditelnou složkou většiny kosmetických výrobků.

Olej i růžová voda mají silný protizánětlivý, antibakteriální, tonizující a hydratační účinek. Jsou ideálním prostředkem pro čištění pleti, působí hojivě a zpomalují stárnutí. Mají výrazný aromaterapeutický účinek; odstraňují stres a jsou silným antidepresivem a afrodisiakem.

Nabízíme vám dvě kompletní řady péče o pleť "Rose" a "Lady's Joy". Výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně velmi citlivé a se sklonem k alergiím. Řada "Lady's Joy" má zesílený účinek pro zralou pleť.

Novinkou je řada "Rose Joghurt". Za Gel na mytí obličeje a Omlazující krém z této řady jsme dostali ocenění na veletrhu kosmetiky "World of Beauty 2013".

Nepochybně si vyberete i z široké a efektní nabídky přírodních glycerinových mýdel. Jsou vyráběna pomocí tvarově rozmanitých reliéfních forem, takže nejen báječně myjí a jemně voní, ale i krásně vypadají.

Na dovoz veškeré této kosmetiky má naše firma exkluzivitu.